SİYASET

Algı Terörü

Değerli arkadaşlar silahlı terörden sonra yeni bir terör oluşumu kendini göstermeye başladı: "Algı Terörü." Saptırılmış, yalan söz ve fotoğraflarla yapılan bu terörle amaçlanan; gerçekte ne olduğunu araştırma zahmeti ve çabasında olmayan bir kitleyi, bu yayınlar sayesinde kendi taraflarına çekme, ayrıca kendilerine karşıt gördüklerine karşı onları kışkırtmaktır. Gerçekten uzak medya haberleri, çarptırılmış sosyal medya yazıları ve fotoğrafları ile sorgulamayan beyinleri açıkça hedef alan bu algı terörü gücünü "Düşmanımın düşmanı dostumdur." algısından almaktadır.Dikkatli olalım, araştırmadan, gerçeği sorgulamadan algı terörünün kurbanı olmayalım.


Sözde Ermeni Soykırımı Yalanı

Sözde Ermeni Soykırımı yalanında Batı Dünyası için mesele ne insan hakları ne de soykırımdır. Mesele bazılarının halen çağdaşlık adı altında görmek istemediği din dayanışmasıdır. 

Bakara-120 : "Sen dinlerine uymadıkça, ne Yahudiler ve ne de Hristiyanlar asla senden razı olmazlar. De ki: “Allah’ın yolu asıl doğru yoldur.” Sana gelen ilimden sonra, eğer onların arzu ve keyiflerine uyacak olursan, bilmiş ol ki, Allah’tan sana ne bir dost, ne bir yardımcı vardır."

Onlar kendi arasında dayanışma içindeyken biz kendi içimizde ne yazık ihanet halindeyiz.


Siyasi Özgeçmiş

Topluma hizmet etmeyi kendisine görev edinen Bozkurt, 2002 yılında Ak Parti’ye üye olarak aktif siyasete başladı. 

2003 Mayıs'ında gerçekleştirilen Karşıyaka Birinci İlçe Kongresinde İlçe Yönetimi’ne seçildi ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. 

2004 Yerel Seçimleri'nde Karşıyaka Belediye Meclisi Üyeliği’ne aday oldu. Bu süreçte İlçe Seçim Kurulu üyeliği ve Ak Parti Karşıyaka SKM Başkan Yardımcılığı görevini yerine getirdi. Seçimlerde Karşıyaka Belediyesi Meclis Üyesi seçildi ve 2004-2009 tarihleri arasında Karşıyaka Belediyesi’nde çeşitli ihtisas komisyonlarında çalışmalarda bulundu. 

2006 yılı Mayıs ayındaki İzmir İl İkinci Olağan Kongresinde Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. 

2010 yılı Ocak ayında Genel Merkezin takdiri ile Karşıyaka İlçe Başkanlığı’na atandı ve 2010 yılı Halk Oylaması ve 2011 yılı Genel Seçimlerini de kapsayan bu süreçte ilçe başkanlığı görevini iki yıl süresince özveriyle yerine getirdi.

Bilgi ve tecrübe birikimini, millete olan hizmet aşkını milletvekili olarak topluma yansıtmak isteyen Bozkurt,  25. ve 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde Ak Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu.